Nasi fachowcy

Janusz – prezes, który założyć tę firmę i od samego początku dba o jej rozwój, a także o świetne zaopatrzenie swoich pracowników. Spotyka się z klientami, inwestorami, przeprowadza wstępne rozmowy i przedstawia firmę – działania, osiągnięcia. Jest miły, otwarty i potrafi zarazić pozytywną energią.

 

Arek – w firmie pracuje od początku jej działalności. Jest specjalistą jeśli chodzi o przygotowanie projektu. Charakteryzuje go ogromne zaangażowanie w każde powierzone zadanie. Jest sumienny, dokładny, w pracy kieruje się nie tylko doświadczeniem, ale także intuicją.

 

Jan – w firmie pracuje od samego początku. Ze względu na zdobyte doświadczenie zajmuje obecnie stanowisko kierownicze i koordynuje pracę innych fachowców, zdając raporty i sprawozdania z postępu prac. Sam również pracuje ze swoimi podopiecznymi, szkoli nowe osoby w firmie.

 

Piotr – specjalizuje się w doborze materiału i wykończeniach ostatecznych. Jego podpowiedzi są cenne, zarówno dla innych pracowników, jak i klientów, którzy chcą opinii i porady osoby znającej się na swoich fachu. Piotr jest w firmie niczym złota rączka, na której pomoc zawsze można liczyć.